• Vazgeç
    Filtrele
Filtrele

PIRLANTA MÜZAYEDESİ | 09

Sayın koleksiyoner, sanatsever ve yatırımcılar müzayede de yer alan pırlantaları takibe almak, önceden pey vermek ve “Online Canlı Müzayede”ye katılmak için web sitemize üye olunuz. Üyeliğinizi tamamlarken başta "TC Kimlik No" olmak üzere tüm bilgileri eksiksiz ve yanlışsız giriniz.

Müzayedeye artırımda bulunup katılmak demek “Müzayede Özel Şartları”nın tümünü ve ayrıca bunlara ilişkin kurumumuza ait diğer hak ve vecibeleri peşinen kabullenmiş olmak anlamına gelir. Açık arttırmada kazanılan lotlar için müzayede sonrası satış iptali söz konusu değildir.

İlgilendiğiniz lotlar ile ilgili olarak +90 538 833 1391 no'lu telefondan “lot numarası” belirterek randevu oluşturabilir, The RITZ-CARLTON Residence (İstanbul)'daki adresimizde seçtiğiniz pırlantaları yakından inceleyebilir ve uzmanlardan bilgi alabilirsiniz.

ARTHILL müzayedelerinde, başta Belçika olmak üzere dünya pırlanta borsalarından her ay uzman gemolog ve eksperler tarafından seçilerek hazırlanan pırlanta koleksiyonları satışa sunulmaktadır. 

Uzman gemolog ve eksperler tarafından "ARTHILL" için özel olarak seçilmiş pırlantaların her biri uluslararası güvenirlikte taşların değerini, kalitesini belirleyen ve dünya standartları doğrultusunda gerçekliğini ortaya koyan, 4C standardı olarak adlandırılan "karat, kesim, renk, berraklık" gibi özelliklerin detaylandırıldığı ve taşın geçirdiği tüm aşamaları belirten "ULUSLARARASI" en geçerli ve güvenilir sertifikalara sahiptir.

Müzayedemizde satışa sunulan pırlantaların değerleme bilgilendirmelerinde “RAPAPORT" pırlanta liste fiyatı (doğru bilgilendirme için fiyat değişikliklerinde güncellenmektedir) bilgi amaçlı verilmiştir.

Müzayedemizde uygulanan komisyon oranı %10, KDV oranı ise %18'dur. Ödeme süresi müzayede bitiminden sonra 7 (yedi) iş günüdür, ödemelerde o günkü "TC Merkez Bankası" döviz kuru esas alınır. Tüm pırlantalar uluslararası sertifikası ile birlikte teslim edilir.

önceki
Sayfaya Git: / 4
sonraki