• Vazgeç
    Filtrele
Filtrele

KIYMETLİ TAŞ MÜZAYEDESİ | 05

Sayın koleksiyoner, sanatsever ve yatırımcılar müzayede de yer alan kıymetli taşları takibe almak, pey vermek ve “Online Canlı Müzayede”ye katılmak için web sitemize üye olunuz.

İlgilendiğiniz lotlar ile ilgili olarak +90 538 833 1391 no'lu telefondan “lot numarası” belirterek randevu oluşturabilir, The RITZ-CARLTON Residence (İstanbul)'daki adresimizde seçtiğiniz kıymetli taşları yakından inceleyebilir ve uzmanlardan bilgi alabilirsiniz.

Uzman gemolog ve eksperler tarafından "ARTHILL" için özel olarak seçilmiş kıymetli taşların her biri uluslararası güvenirlikte taşların değerini, kalitesini belirleyen ve dünya standartları doğrultusunda gerçekliğini ortaya koyan, 4C standardı olarak adlandırılan "karat, kesim, renk, berraklık" gibi özelliklerin detaylandırıldığı ve taşın geçirdiği tüm aşamaları belirten "ULUSLARARASI" en geçerli ve güvenilir sertifikalara sahiptir.

Müzayedemizde satışa sunulan kıymetli taşların değerleme bilgilendirmelerinde pırlantalar için “RAPAPORT” pırlanta liste fiyatı, renkli taşlar için ise uzman ve eksperlerin ekspertiz değer ortalaması bilgi amaçlı verilmiştir.

Müzayedemizde uygulanan komisyon oranı %10’dur. Ödeme süresi müzayede bitiminden sonra 7 (yedi) iş günüdür, ödemelerde o günkü "TC Merkez Bankası" döviz kuru esas alınır.

önceki
Sayfaya Git: / 5
sonraki